MediSim VR, TANCARE 2022’de Yılın Başlangıcı Ödülünü Kazandı


mediSim VR, Start- ödülüne layık görüldüsenp of To Ykulak A14 yaşında FICCI tarafından koğuşinci ‘Sağlık Hizmetleri Konferansı ve Mükemmellik Ödülleri’ 2019’da düzenlendi. Chennai

Mumbai, Hindistan ve CHENNAI, Hindistan, 24 Kasım 2022 /PRNewswire/ — MediSim Sanal Gerçekliktek gündemi tıp eğitiminde devrim yaratmak olan bir tıp teknolojisi şirketi. HindistanStart-up’ı kazandı TFICCI’nin 2022’de düzenlenen en önemli etkinliği olan TANCARE 2022’de 2022 Yılı Ödülü Chennai. 14inci FICCI TANCARE 2022’nin edisyonu, sağlık ekosistemindeki en seçkin start-up’ları aramak için düzenlendi.


Dr Adith Chinnaswamy, MediSim VR'nin COO'su ve Kurucu Ortağı, TANCARE 2022 Yılın Başlangıç ​​Ödülü'nü aldı

Etkinlik, değerli bağlantılar ve görünürlük yaratarak start-up’ların yeniliklerini bir sonraki seviyeye taşımayı amaçladı. Bay. Thiru Ma. Subramanian – Sayın Sağlık, Tıp Eğitimi ve Aile Refahı Bakanı, Tamil Nadu Hükümeti etkinliğin baş konuğuydu da katıldığı diğer ileri gelenler.

Sağlık Hizmetlerine Erişim, Teşhis, Yaşam Bilimleri, Tıbbi Cihazlar (uygun fiyatlı Bakım Noktası dahil), AYUSH Sistemleri, Fitness ve Spor ve Ruh sağlığı gibi kategoriler için 40’tan fazla Şirket başvurdu.

Konferans ve Ödül töreni, dünyanın dört bir yanından Devlet Yetkilileri ve Tanınmış Doktorlara tanık oldu. sTate, Hastane Organizatörleri ve Yöneticileri, Sigorta, Tıbbi Ekipman İmalatı, Start-up’lar, Sağlık Teknolojisi, İlaç ve Tıbbi Sarf Malzemeleri Üreticileri ve buna katılan Sağlık Danışmanları.

Süre Hindistan’ın sağlık sektörü son derece çeşitlidir ve sağlayıcılar, ödeme yapanlar ve tıbbi teknolojiyi içeren her segmentte fırsatlarla doludur, rekabet de artmıştır. Ödül ve sertifika kazanma hakkında yorum yapmak, MediSim VR’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Sabarish Chandrasekaran, “FICCI-TANCARE 2022, sağlık profesyonellerinin sağlık simülasyonu alanındaki en son bilgi ve becerileri paylaşmaları için bir platform olarak tasarlandı. Bu harika fırsat için organizatörlere teşekkür ederiz. Ekibimizin çabalarının bu düzeyde fark edilmesi ve takdir edilmesi inanılmaz derecede tatmin ediciydi. Onur duyduk ve niyet Med-tech’in büyümesine ve genişlemesine katkıda bulunmak için çaba göstermeye devam etmek Hindistan

Kısa bir süre önce MediSim VR, S3 Konferansında özet gönderimi için Eğitim ve Araştırma kategorisinde İkinci İkinci oldu.. MediSim Sanal Gerçeklik vardı konulu araştırmasını sundu. Müfredatın Bir Parçası Olarak Sanal Gerçekliğin İlk Kaydedilmiş Büyük Ölçekli Kabulü, bu da onlara yukarıda listelenen kategoride bir ödül kazandırdı. Konferansa SingHealth DukeNUS Tıpta Uygulanan Tıbbi Simülasyon Enstitüsü (SESAM) ve Sağlık Hizmetleri Simülasyon Teknolojisi Uzmanları Toplantısı (SimGHOSTS) ev sahipliği yaptı.

Ayrıca başlattı Hindistan’ın Pondicherry Tıp Bilimleri Enstitüsü’ndeki (PIMS), Puducherry’deki ilk VR laboratuvarı. Bu, MBBS ve Hemşirelik öğrencilerinin tıbbi becerilerini geliştirmeleri ve onları gelecek için eğitmeleri için kurulmuş tam otomatik bir laboratuvardır. Şirket, hastalık yönetiminde teknoloji ile devrim yaratmaya inanıyor.

MediSim VR Hakkında:

MediSim VR, 2018 yılında tıp eğitiminde devrim yaratmak amacıyla kurulmuş bir MedTech şirketidir. Hindistan. MediSim VR artık IIT-Madras Araştırma Parkı, Tharamani’de bulunuyor. Kurucuları Co-Kurucu/CEO – Sabarish Chandrasekaran, Kurucu Ortak/COO – Adith Chinnaswamyve Kurucu Ortak/CTO – Jeno Manickam Durairaj. Üç kişinin çeşitli geçmişlerden gelmesi, MediSim VR’ye şirketin misyon ve vizyonuna uyacak çok yönlülük kazandırıyor. Küresel sağlık sektörü, sınıfının en iyisi hasta bakımı sağlama taahhüdünde sürekli olarak teknolojiyi benimsiyor. Bu nedenle tıp kurumlarının, tıp uzmanlarının ve öğrencilerinin etkinliğini ve doğruluğunu artırmak için risksiz bir ortamda en yüksek standartlarda eğitim sağlaması zorunludur. MediSim VR, beceri eğitimi ve cerrahi görevler için eğitim için sürükleyici öğrenme sağlamak üzere Sanal Gerçeklik (VR) ve simülasyonun faydalarını bir araya getirerek tıp eğitimine yapılan yatırımın geri dönüşünü artırır. MediSim VR, IIT-Madras’ın yerleşik bir şirketidir ve Johnson & Johnson Innovation Labs’in yerleşik şirketi olan ilk Hintli şirket olma özelliğini taşır. Boston.

Fotoğraf:

MediSim VR, TANCARE 2022'de Yılın Başlangıcı Ödülünü Kazandı
İçerik PR NewsWire’a aittir. DKODING Media, sağlanan içerikten veya bu içerikle ilgili herhangi bir bağlantıdan sorumlu değildir. DKODING Media, içeriğin doğruluğundan, güncelliğinden veya kalitesinden sorumlu değildir.

MediSim VR, TANCARE 2022'de Yılın Başlangıcı Ödülünü KazandıKaynak

Yorum yapın