CIIE açılışında, Trina Solar başkanı Gao net sıfır emisyona giden yoldan bahsediyor


ŞANGAY, 24 Kasım 2022 /PRNewswire/ — Uluslararası fotovoltaik lideri başkanı Gao Jifan, Hongqiao Uluslararası Açılış Merkezi’nin üst düzey küresel kaynakları tahsis etmek ve uluslararası ve yerel pazarları birbirine bağlayan bir köprü haline gelmek için önemli bir hazırlık merkezi haline geldiğini söyledi. Trina Güneş.

Gao, 2015’teki beşinci Çin Uluslararası İthalat Fuarı’nın bir parçası olan Hongqiao Uluslararası Ekonomik Forumu’nun paralel bir oturumu olan Hongqiao Uluslararası Açılış Merkezi Oluşturma Forumu ve HUB Konferansı’na bir video mesajında ​​açıklamalarda bulundu. Şangaydan düzenlenen 5 – 10 Kasım.

“Açılış ile Ortak Gelecek” teması altında düzenlenen forum, önde gelen uluslararası akademisyenleri ve endüstri liderlerini yerel ve uluslararası pazarlar arasında köprü kuracak bir merkez oluşturmaya odaklanan güçlü bir tartışma için bir araya getirdi.

Trina Güneş Gao, PV ürünleri ve sistemleri, akıllı enerji ve karbon nötrlüğü alanlarında Hongqiao Uluslararası CBD ile daha yakın çalışmaya istekli olduğunu söyledi. Bunu yaparken, dünyanın önde gelen endüstriyel PV akıllı enerji merkezini inşa edebilir. Şangay hem iç hem de dış pazarlara hizmet eden ve Trina Solar’ın ülkenin karbon nötrlüğüne ulaşma çabalarına katkıda bulunma konusunda uzman olduğunu söyledi.

Trina Güneş PV endüstrisinde tanınmış bir liderdir ve bu yılki CIIE’de küresel erişimini ve etkisini bir kez daha göstermiştir. 1997 yılında kurulan Trina Güneş 60’tan fazla ülke ve bölgeden üst düzey uluslararası yönetim ve Ar-Ge yeteneklerini bünyesine katmıştır ve dünya çapında 23.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. 150’den fazla ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir ve bölgesel merkezleri şuralardadır: Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri; Fremont, Kaliforniya; Miami, Florida; Singapur; ve Tokyo. ofislerinin yerleri arasında şunlardır: Madrid, Roma ve Sidneyve üretim tesislerine sahiptir. Tayland ve Vietnam.

Trina Güneş yenilik ve endüstriyel ilerleme ve gelişmeyi teşvik etme konusunda tutkuludur ve yalnızca Çin’in karbon nötr hedefi, ancak küresel net sıfır hedefleri de.

Cision Orijinal içeriği görüntüleyin:

CIIE açılışında, Trina Solar başkanı Gao net sıfır emisyona giden yoldan bahsediyor
İçerik PR NewsWire’a aittir. DKODING Media, sağlanan içerikten veya bu içerikle ilgili herhangi bir bağlantıdan sorumlu değildir. DKODING Media, içeriğin doğruluğundan, güncelliğinden veya kalitesinden sorumlu değildir.

CIIE açılışında, Trina Solar başkanı Gao net sıfır emisyona giden yoldan bahsediyorKaynak

Yorum yapın